Курс SEO оптимізація в Одесі

Тривалість: 12 уроків по 1 годині

Ціна:

Навчальний центр «П`ятірка» пропонує до вашої уваги програму навчання SEO оптимізації. Курс пропонує навчання просуванню сайтів за допомогою наповнення їх унікальним контентом (текстом, на який реагують пошукові системи), а також просування сайтів, завдяки реєстрації в пошукових системах та використання різних методів оптимізації та просування, що дозволить підняти сайт у списку пошуку на перші місця.

Ви навчитеся оптимізувати та просувати Ваш сайт так, щоб він знаходився на перших позиціях у пошукових системах. Збільшити відвідуваність сайту, що призведе до збільшення клієнтів відповідно і прибутку.

Працювати на біржі фрілансингу, як веб-майстром (замовником), так і автором, заробляючи на написанні статей та просуванні сайту за допомогою його реклами у соціальних мережах. Курс дає розуміння самого процесу SEO оптимізації, допомагає краще розібратися в схемах та способах просування сайтів. а також навчає різним методам заробітку в інтернеті.

Навчальний центр «П`ятірка» пропонує новітній курс SEO оптимізації на селищі Котовського. Ми пропонуємо найкращі сучасні методики навчання, максимально оптимальний графік для відвідування занять, заняття із кваліфікованими викладачами-практиками. Спеціальна пропозиція для підприємців власників сайтів, навчання SEO на прикладі вашого сайту.

Після закінчення курсу SEO оптимізація у навчальному центрі П`ятірка (Одеса):

  • Основні засади роботи SEO оптимізації;
  • Способи заповнення сайту унікальним контентом;
  • Способи заробітку при віддаленому доступі;
  • Працювати з біржею Адвего;
  • Грамотно виконувати рерайтинг та копірайтинг;
  • Писати актуальні унікальні статті у галузі SEO копірайтингу/рерайтингу;
  • Взаємодіяти із програмами перевірки тексту на унікальність;
  • Складати рекламні тексти;

Повернутись до списку...

Відкриття нової філії!!!

Докладніше...
Булгаков Евгений

Пройдя трёхлетний курс Школы компьютер- ных генив по нап- равлению "Инфор- мационных технологий", приобрёл для себя множество новых далі...

Запит на консультацію