Комп'ютерні та бухгалтерські курси Навчальний центр «П'ятірка» - один із перших центрів у м. Одесі, які розпочинали свою роботу на ринку комп'ютерних та бухгалтерських курсів. З 1999 року ми навчили понад 10000 студентів з різних напрямків від користувача ПК та до програмування. Ми постійно вдосконалюємося і стежимо за змінами у світі комп'ютерної та бухгалтерської освіти, адаптуємо наші методики та програми. Регулярно додаємо нові курси на ті напрямки, які користуються особливою популярністю у світі, наприклад ми були перші в Одесі. хто почав навчати роботі з технікою Apple і операційною системою Mac OS, а також оптимізації та просування сайтів SEO.

Комп'ютерні курси для дітей Комп'ютерні курси для дітей - «Школа Комп'ютерних Геніїв» - унікальний проект нашого центру, розрахований для дітей від 9 до 15 років та охоплює всі найпопулярніші напрямки IT технологій. У Навчальному центрі «П'ятірка» для дітей надані найкращі умови навчання, сучасні комп'ютери та кваліфіковані викладачі.

Для зручності наших клієнтів ми відкрили філії у кожному районі міста. Комп'ютерні та бухгалтерські курси на Таїрова, Котовського, у Центрі та у м. Черноморськ забезпечать професійний рівень навчання всім охочим.

Комп'ютерні та бухгалтерські курси у м. Черноморськ представлені Навчальним центром «П'ятірка» маючи найсучаснішу техніку та будучи лідером за якістю навчання є найпопулярнішими серед жителів міста.

Комп'ютерні курси та бухгалтерські курси в Одесі на Таїрова розташовані у ліцеї №9.

Новий проект "Навчального центру "П'ятірка" - курси Англійської мови «Mr. English» в Одесі та Черноморську - це найсучасніші методики навчання англійської мови для дітей та дорослих. Бізнес англійська та англійська для моряків користуються у нашому центрі особливою популярністю.

Після закінчення навчання кожен наш студент отримує сертифікат Навчального центру «П'ятірка».
Сертифікат видається безкоштовно кожному Слухачеві після проходження повного курсу навчання та тестування.Відкриття нової філії!!!

Докладніше...
Булгаков Евгений

Пройдя трёхлетний курс Школы компьютер- ных генив по нап- равлению "Инфор- мационных технологий", приобрёл для себя множество новых далі...

Запит на консультацію