Курс Adobe Photoshop в Одесі

Тривалість: 12 уроків по 1 годині

Ціна:

- заняття проходять індивідуально;
- дні та час обмовляються;
- після закінчення курсу видається сертифікат;
Навчальний центр "Пёятірка" в Одесі запрошує Вас пройти навчання за курсом Adobe Photoshop. Ви навчитеся грамотно використовувати інструменти, ознайомитеся з ефективними прийомами роботи у популярній програмі Adobe Photoshop (Одеса). Вивчіть основи обробки та корекції цифрових зображень.
Викладачі нашого Навчального центру (в Одесі) на практичних прикладах покажуть у яких галузях застосовуються навички роботи в програмі та корекція цифрових зображень, розгляньте велику кількість прикладів та завдань, пов`язаних із застосуванням растрової графіки. Завдяки комп`ютерним курсам у нашому Центрі Ви відкриєте для себе світ комп`ютерної графіки.

До програми Adobe Photoshop CS у навчальному центрі П`ятірка (Одеса) входить:

 • Поняття про растрову графіку. Визначення растрової графіки. Сфера використання. Переваги і недоліки. Формати файлів.
 • Інтерфейс програми, базові навички. Запуск програми. Робоча область (меню, інструменти, панель параметрів, панелі). Робота з файлами зображень (відкриття, закриття, створення, збереження, друк, зміна розмірів та роздільної здатності, поворот та обрізка). Масштаб, прокручування. Лінійки, сітка та напрямні.
 • Скасування та повтор дій. Команди скасування та повтору. Робота з палітрою History;
 • Заливка та обведення. Заливка кольором. Заливка градієнтом. Заливка візерунком. Режими накладання, непрозорість. Створення обведення.
 • Інструменти виділення.Виділення всього зображення. Інструменти групи Marquee. Інструменти групи Lasso. Виділення за подібністю кольору.
  Операції з виділеннями. Інвертування, переміщення, розтушовування, трансформування контуру виділення, режими виділення, розширення, стискування, згладжування і т.д.
 • Робота з шарами. Створення, видалення, приховування, дублювання шарів. Видалення фону. Зміна порядку шарів. Ефекти шарів, стилі, режими накладання шару. Трансформація шарів. Вирівнювання, групування шарів. Коригувальні та заливальні шари. Шар-маска. Зведення шарів.
 • Робота з текстом. Керування шрифтами. Створення та імпортування тексту. Текст всередині контуру. Текст на контурі. Масштабування та поворот тексту. Форматування тексту. Побудова виділення як тексту.
 • Основи фотокорекції. Тонова корекція. Колірна корекція. Різкість, розмиття.
 • Ретушування та відновлення. Засоби ретушування та відновлення. Прийоми ретуші та відновлення.
 • Фільтри.
 • Векторне малювання. Інструменти та прийоми малювання та редагування контурів. Режими створення контурів. Операції із контурами. Створення виділення на основі контуру.
Поурочна програма курсу Adobe Photoshop CS в Одесі

Дивіться також:

Курс Adobe Illustrator в Одесі
Курс 3D MAX в Одесі
Курс AutoCAD в Одесі
Курс створення сайту в Одесі

Повернутись до списку...

Відкриття нової філії!!!

Докладніше...
Булгаков Евгений

Пройдя трёхлетний курс Школы компьютер- ных генив по нап- равлению "Инфор- мационных технологий", приобрёл для себя множество новых далі...

Запит на консультацію